Laiškas AGATA dėl atlikėjų svarbos

Dėl galimo bendradarbiavimo

AGATA pirmininkui Domantui Razauskui
cc AGATA direktorei Agnei Begetei

Gerb. Pirmininke,

mes, socialiai atsakingi naktinės ekonomikos verslų atstovai, puikiai suvokiame, kad mūsų miestų ekonominė sėkmė tiesiogiai priklauso ir nuo talentingų vietinių atlikėjų kuriamos muzikos. Esame dėkingi Jūsų asociacijos nariams už teikiamą džiaugsmą ir pastangas padėti Lietuvos muzikantams skleisti savo muziką ir užtikrinti teisingą atlygį.

Vis atsirandant naujoms technologijoms, kyla daug klausimų dėl muzikantų teisių. Mes esame tik už skaidrią, teisėtą veiklą, ir pasisakome už kūrėjus. Mums taip pat labai svarbu, kad muzikos industrija būtų visapusiškai puoselėjama, ir kad rastųsi kuo daugiau įvairių pradininkų, kurie žengtų į šią sferą. Suprantame, kad mūsų asociacijos narių valdomos gyvos muzikos vietos yra gyvybiškai svarbios įrašytos muzikos leidykloms ir platintojams kaip talentų inkubatoriai.

Todėl norime ištiesti ranką ir pasiūlyti bendradarbiauti: siūlome pagalbą megzti ryšius, palaikyti kampanijas ir inicijuoti dialogą tarp mūsų ir Jūsų narių, kad klestėtų kuo daugiau lietuviškos muzikos Lietuvoje.

Pagarbiai

Mark Adam Harold

Naktinės ekonomikos asociacijos valdybos pirmininkas