Laiškas Policijai dėl prevencijos priemonių

Dėl galimo bendradarbiavimo

Policijos generaliniam komisarui Renatui Požėlai

Gerb. Komisare,

mes, naktimis veikiančių maitinimo ir pramogų įstaigų atstovai, įsteigėme Naktinės ekonomikos asociaciją tam, kad galėtume stiprinti sektoriaus ryšius su valdžios atstovais ir inicijuoti dialogą su visuomene apie efektyvų naktinio gyvenimo reguliavimą ir kontrolę.

Lietuvos Policija mums yra svarbiausias partneris, nes jūs padedate užtikrinti mūsų lankytojų saugumą, kas yra visų mūsų didžiausias prioritetas.

Mums labai svarbi sklandi komunikacija su Policija, kad mūsų sektoriaus specifika būtų pilnai suprasta ir kontrolės mechanizmai būtų maksimaliai skaidrūs.

Kad būtų galima išvengti kiek įmanoma daugiau konfliktų ir nelaimių, mes siekiame glaudžiau su jumis dirbti visose prevencijos sferose, įskaitant triukšmo, narkotikų, alkoholio, priekabiavimo, smurto, neapykantos ir savižudybių prevenciją.

Todėl norime ištiesti ranką ir pasiūlyti bendradarbiauti: siūlome pagalbą inicijuoti dialogą tam, kad Lietuvos miestai galėtų būti gyvi ir saugus. Mes norime, kad pasaulis pasakytų, jog Lietuva yra pavyzdinga šalis dėl adekvataus naktinio gyvenimo reguliavimo, efektyvumo ir profesionalumo.

Prašau perduoti šią informaciją bei mūsų kontaktus asmenims Policijos struktūrose, kurie būtų suinteresuoti paminėtomis sferomis.

Pagarbiai

Mark Adam Harold
Naktinės ekonomikos asociacijos valdybos pirmininkas