Labas, Ekonomikos ir inovacijos ministerija

Gerb. Aušrine Armonaite,

Jau nemažai esame dirbę dėl naktinės ekonomikos su jumis ir Vincu Jurgučiu. Esame dėkingi už jūsų pastangas valdyti ekonomiką pandemijos metu ir matome potencialą ateityje bendradarbiauti dar daugiau ir efektyviau. Todėl nusprendėme įsteigti naują nacionalinę naktinės ekonomikos asociaciją „NaktA”, suvienyti daugiau narių ir aktyviau dirbti atstovaujant jų interesams.

Mes norime, kad mūsų asociacija būtų skaidri, etiška ir neturėtų jokių ryšių su verslo interesais Rusijoje. Kviečiame įstoti smulkesnes įstaigas ir drauge ginti Lietuvos naktinio gyvenimo įvairovę, užtikrinti lankytojų saugumą, inicijuoti konstruktyvų dialogą su gyventojais ir rasti būdus atrakinti „visos paros” ekonomikos potencialą. Norime, kad būtų akcentuota kūrybinė ir kultūrinė veikla, kuri naktimis vyksta mūsų vietose, ir kad tai būtų pripažinta kaip svarbi ekonomikos dalis.

Kaip žinote, mūsų mažas subsektorius generuoja neproporcingai didelę pridėtinę vertę ir netiesiogines pajamas Lietuvai, pritraukia daug turistų, talentų bei investuotojų. Vienaragių darbuotojai mėgsta dirbti ten, kur vyksta naktinis gyvenimas. Taip pat daug Lietuvos kūrybininkų mūsų vietose pradeda savo karjeras, formuoja bendruomenes ir eksportuoja savo kūrinius į pasaulį.

Tikimės, kad kartu galėsime įveikti ateities iššūkius ir stiprinti Lietuvos ekonomiką net sudėtingais laikais. Tai jau įrodėme per pastaruosius metus.

Pagarbiai

Raimondas Pranka
Prezidentas

Mark Adam Harold
Valdybos pirmininkas

Saulius Galdikas
Steigėjas

Karolis Šlikas
Steigėjas

Giedrius Vaškelaitis
Steigėjas

Vilius Kadūnas
Steigėjas