Reivas už Ukrainos nepriklausomybę

Rugpjūčio 24-ąją, Ukrainos nepriklausomybės dieną, NaktA valdybos pirmininkas Mark Adam Harold kartu su Ukrainos muzikos renginių asociacija suorganizavo reivą už Ukrainą prie Baltojo Tilto, Vilniuje. Dalyvavo virš 5,000 žmonių, grojo 100% ukrainiečių DJ lineupą: RAN, 8kays, Miss Monique ir headlineriai ARTBAT.

Renginį finansavo Vilniaus miesto savivaldybė, sceną pastatė Vilniaus kultūros centras kartu su „StS“ ir „Video Projektai“, padėjo ir „Švyturys“, „Parazitas“ bei „CopyPro“.

Iki renginio ir renginio metu buvo surinkta virš 30,000€ fondui „Music Saves UA“, kurį įsteigė Ukrainos Rados narys Oleksandr Sanchenko. Fondas perka ir tiekia humanitarinę pagalbą ir organizuoja evakuaciją iš bombarduojamų miestų.

NaktA ne tik kalba apie verslą, bet ir skatina labdaringą bei visuomenei naudingą veiklą. Todėl su pasididžiavimu atsiliepėme į Ukrainos kultūros ministro prašymus padėti saugiai švęsti Nepriklausomybės dieną kartu su vilniečiais.

Apie renginį parašė užsienio spauda ir taip išgarsino Lietuvą kaip socialiai atsakingos naktinės ekonomikos veikėjų namus. Mes labai laukiame pergalės reivo Kyjive.